Chcete aby byl Váš web úspěšný? Řiďte se následujícími pokyny!

Web bude úspěšný jedině tehdy, svěříte-li ho do rukou odborníků. Podnikáte-li a prezentace vaší firmy na internetu je nutná, tvorbu webu nikdy nepodceňte! Je to vizitka vaší společnosti a zásadně rozhoduje o tom, jestli zákazníka na internetu získáte nebo pouhými pár kliky skončí u konkurence. Neprofesionální web se pozná. A pokud ne hned na první pohled, tak během užívání rozhodně. Na tvorbě webu si dejte opravdu záležet, najměte si odborníky, kteří naprogramují kvalitní web, navrhnou moderní, originální a funkční design, následně ho otestují a případně pomůžou s propagací webového projektu.

1. Jasně definujte cíl

Web musí být přizpůsoben určitému cíli. Potřebujete firemní prezentaci, která reprezentativně představí vaší firmu? Nebo eshop, který bude mít stovky položek a jeho účelem bude, aby zákazník našel rychle co potřebuje a to také snadno ihned koupil? Nebo potřebujete vytvořit herní webovou aplikaci?

2. Inspirujte se

Špehujte konkurenci. Inspirujte se v tom, co se Vám líbí a naopak se poučte z chyb nebo nedokonalostí na jejich webu. Sledujte tématické webové stránky v zahraničí.

3. Dbejte na jednoduchost a přehlednost

Přeplácaný, komplikovaný a chaotický web uživatele odradí. Stačí mu pár kliknutí, aby se přesunul ke konkurenci. Upoutejte jeho pozornost moderním vzhledem, usnadněte mu pohyb po webu navigací, text dělte a uspořádejte do přehledných bloků.

4. Chcete-li být vidět, pracujte na tom dlouhodobě

Aby byl web úspěšný, musí být pro uživatele viditelný. Viditelný bude jedině tehdy, nepodceníte-li propagaci. Samozřejmě můžete zaplatit deseti až statisíce a inzerovat všude možně. To ale není dlouhodobě udržitelné. Doporučujeme pracovat na propagaci kontinuálně.

5. Svěřte se profíkům

Neprofesionální web se pozná. Pokud budete chtít šetřit a tvorbu zadáte nezkušenému programátorovi, s největší pravděpodobností dostanete nekvalitní web, který se vám může ve výsledku kvůli opravám i několikanásobně prodražit.

6. Za úspěšný web mluví výsledky

Úspěšný web se pozná tak, že plní předem určené cíle, přivádí vám zákazníky a reprezentuje vaši firmu. Nechte si vytvořit kvalitní web, za který se nebudete muset stydět a který cíle plnit bude!