Jaké weby děláte nejčastěji?

Poptávka po webových stránkách je velmi různorodá. Vytvoříme krásnou jednoduchou microsite pro prezentaci vaší firmy, ale i náročnou webovou aplikaci, která zefektivní podnikání. Zkušenosti máme s klasickými webovými stránkami, Eshopy, aplikacemi, softwarem, webdesignem atd.

Zobrazí se web na počítači, tabletu i na mobilním telefonu?

V současné době chodí na web přes mobil a ostatní zařízení 23% lidí, takže responzivita je opravu nutná. To, že je web responzivní znamená, že se dobře zobrazí na jakémkoliv zařízení (PC, desktopu, tabletu a mobilu). Responzivní web od nás je samozřejmost.

Jak dlouho trvá tvorba webových stránek?

Doba vývoje je velmi individuální a liší se od náročnosti webu. Jednoduchá microsite trvá zhruba 3 týdny, obsáhlejší webové stránky 2 měsíce, složitá webová aplikace může i déle. Pokud máme volné kapacity, snažíme se klientovi vyjít vstříc a stihnout i šibeniční termíny.

Musím dodávat návrh stránek a obsah nebo mi vše vytvoříte?

Oslovují nás 3 skupiny uživatelů. První skupina nemá vůbec představu, jak by měl web vypadat a teprve na společných schůzkách vytváříme tvář projektu. Druhá skupina představu má, ale ne jasnou, takže vize společně dotáhneme. Třetí skupina zcela přesně ví, jak by měl web vypadat. Dokážeme pomoct a poradit všem.

Je nutný marketing nového webu?

Marketing je v dnešní době nepostradatelný. Pokud spouštíte nový projekt, bez pořádné propagace se neobejde. A tím pořádné nemyslíme nutně finanční náklady, ale spíše správnou strategii a tah na branku. Konkurence je v online prostředí obrovská a právě často projektů krachuje na tom, že je zanedbána právě stránka propagace.

Musíme se setkat osobně?

Osobní setkání je určitě lepší a doporučujeme ho, protože zrychluje a zjednodušuje komunikaci. V některých případech ale není možné, například když spolupracujeme se zahraničními klienty. V těchto případech využíváme skype, mail a telefon.

Jaká je cena za tvorbu webové stránky?

Cena za tvorbu webu je velmi individuální. Záleží především na náročnosti a obsáhlosti webu. Cena za jednoduchou microsite s originálním designem se pohybuje kolem 10.000 Kč. Složité webové stránky s velkým množstvím podstránek se mohou vyšplhat až na stovky tisíc korun.