Facebook marketing

Facebook je nejrozšířenější sociální síť nejen ve světě, ale i u nás. Skoro denně na ní tráví svůj čas 4 miliony Čechů. To je nejdůležitější důvod, proč by žádná firma neměla být pozadu a tento komunikační kanál rozhodně zařadit do svých běžných online propagačních aktivit.

Facebook marketing se v posledních letech velmi posunul kupředu, a to zejména v propagačních možnostech, které momentálně nabízí. Obrovskou výhodou je to, že Facebook má o svých uživatelích poměrně dost informací, na základě kterých můžeme my jako inzerenti reklamy cílit. Máte obchod s vlasovou kosmetiku pro ženy v Praze a potřebujete zacílit na ženy ve věku 18-30 let se zájmem o zdraví a krásu, které pobývají právě v Praze nebo okolí? Žádný problém. Další velkou výhodou je cena. Facebook v porovnání s ostatními reklamními systémy stále nabízí nižší ceny (například za proklik na web).

Pokud jste začínající podnikatel a potřebujete nastartovat facebook marketing nebo naopak zavedená firma, která si neví s facebook reklamou rady, ozvěte se nám. Máme za sebou úspěšné projekty, takže víme, co funguje a co ne.

Máte dotaz ?