PPC reklama

PPC reklama, jeden z nejdůležitějších kanálů online marketingu, kterou by měla vyzkoušet každá firma. Téměř ve všech oblastech podnikání se totiž dá na korunu přesně změřit, jestli funguje nebo ne a na základě toho ji pak zahrnout (nebo nezahrnout) do běžných marketingových aktivit.

PPC, neboli pay-per-click reklama se považuje za jednu z nejefektivnějších možností propagace vůbec. Prostřednictvím ní totiž můžete oslovit přímo zákazníky, kteří již vyhledávají službu nebo produkt, který nabízíte ve svém eshopu. Dá se i perfektně cílit na zákazníky, kteří by teoreticky o vaší službu nebo produkt mohli mít zájem. Možnosti PPC reklamy jsou téměř neomezené. Můžete testovat varianty znění reklamních inzerátů či grafiky bannerů nebo testovat jaká cílová skupina reaguje na vaši reklamu nejlépe.

PPC kampaně by měl nastavit profesionál, který má se správou PPC reklamy zkušenosti. PPC kampaň může založit i laik, ovšem bez zkušeností a znalosti jednotlivých systémů může napáchat více škody než užitku a reklama se může zobrazovat nerelevantním uživatelům nebo vyčerpat zbytečně moc peněz.

Jsme profesionálové v oboru digitálních médií a s PPC reklamou máme bohaté zkušenosti. Spravujeme PPC kampaně firem ze všech možných segmentů, takže víme, co funguje a čemu je lepší se vyvarovat. Nad PPC reklamou přemýšlíme a vždy se pokoušíme vžít do role potencionálního zákazníka, co ho zajímá, jak smýšlí, co asi vyhledává. Jedině tak lze nastavit úspěšnou PPC kampaň.

Kromě PPC se vám postaráme také o SEO, Facebook firemní stránku nebo Email marketing.

Máte dotaz ?