SEO optimalizace

Máte webové stránky, ale nemůžete se ve vyhledávačích nikde najít? Pak máte špatně nastavené SEO. SEO je zkratka z anglického spojení Search Engine Optimization, což znamená optimalizace pro vyhledávače. Zahrnuje spoustu činností a lze ho definovat jako dlouhodobý, neustálý proces vykonávaný po celou dobu existence webu. Obecně se jedná o úpravy webu tak, aby jej mohly roboti vyhledávačů snadno procházet.

SEO hodnotíme z 2 hledisek – On page a Off page

  • On page faktory týkající se přímo webové stránky, tedy správné zpracování obsahu pomocí HTML značek, titulek stránky a URL, které ovlivňují umístění ve vyhledávačích.
  • Off page faktory jsou vyjádřeny především úrovní provázanosti s dalšími weby (pomocí zpětných odkazů) ke kterým můžeme zařadit i sociální sítě.

Proč dělat SEO optimalizaci?

Správně optimalizovaný web vám nezajistí pouze dobrý pocit z toho, že se zobrazujete na Seznamu nebo Google ve vyhledávání „nahoře,“ zajistí vám větší návštěvnost, tudíž více potencionálních zákazníků, více objednávek, větší zisk. Všechny online marketingové prostředky jako SEO, PPC reklama, FCB reklama, či email marketing mají stejný cíl. Přivést na web relevantní návštěvníky. Je ovšem dokázáno, že z přirozeného vyhledávání chodí nejkvalitnější návštěvnost.

SEO servis

Naše digitální agentura nabízí kromě jiného i SEO služby. Nezáleží, jestli máte nový web a potřebujete SEO nastavit nebo naopak provést SEO audit u již zaběhlého webu. Máme za sebou spoustu úspěšných projektů, takže víme, co funguje a co ne.

Máte dotaz ?