Tvorba eshopu – ceny

Ceny za vytvoření eshopu jsou velmi individuální a odvíjí se především od náročnosti internetového obchodu. Záleží, jak moc obsáhlý eshop bude, jaké funkce by měl plnit, zda bude provázán s dalšími systémy a mnoho dalších hledisek. Neexistuje žádný univerzální ceník, vždy je potřeba probrat požadavky na eshop s dodavatelem, který bude elektronický systém vyrábět a ten následně stanoví přesnější cenu.

Abychom alespoň trochu přiblížili představu o tom, kolik peněz si budete muset na eshop připravit, pojďme se podívat na dvě možnosti. Buď si pronajmete již hotové řešení elektronického obchodu, který si pak můžete spravovat sami jako běžný uživatel internetu nebo si necháte vyrobit eshop od profesionála na míru vašim potřebám.

Cena za pronájem eshopu se pohybuje zhruba v tisících Kč ročně (nehodí se však pro každého, využívají ho spíše živnostníci či menší podnikatelé s omezeným sortimentem), výroba nového elektronického obchodu je otázkou desítek tisíc (ve výjimečných případech až stovek tisíc).

Zajímá vás, na kolik peněz by vyšel váš eshop? Není nic jednoduššího, než se zeptat.

Kontaktujte nás !