Vývoj webových aplikací

Vývoj webových aplikací spadá do portfolia našich činností. Kromě tvorby webových stránek, eshopů, designu a videí programujeme i funkční webové aplikace na míru. Kromě struktury celé aplikace a jejího obsahu přikládáme velkou váhu také designu, protože grafické zpracování je první, s čím uživatel přijde do styku. Je to vizitka firmy. Buď vyvíjíme webovou aplikaci pro klienta spolu s webovou prezentací, nebo aplikaci programujeme a zakomponujeme do již hotového webu.

Každá webová aplikace od nás musí plnit několik požadavků. Musí být bezpečná, rychlá, rozšiřitelná, musí vydržet maximální zátěž a zároveň být hezká na pohled a pro uživatele snadno použitelná. Jedině s funkční aplikací zvýšíme interakci návštěvníků na vašem webu, usnadníme práci obchodním partnerům nebo ušetříme čas obchodním zástupcům.

Vývoj webové aplikace spočívá v několika krocích. V první řadě je potřeba aplikaci navrhnout. Tedy specifikovat si pro koho bude určena, co bude umět, jakými funkcemi bude disponovat atd. Pokud jsou předchozí body přesně definovány, aplikace se nakreslí. V případě, že je podoba webové aplikace odsouhlasena, následuje naprogramování, důsledné otestování a spuštění. Každou aplikaci tvoříme tak, aby bylo možno ji kdykoliv v budoucnu rozšířit o další funkce, nadstavby či moduly.

Zaměřujeme se na vývoj webových aplikací, které zefektivní Vaše podnikání. Pokud máte nápad na aplikaci, ale nejste si s něčím úplně jisti, stavte se na nezávaznou schůzku, vše probereme a jako profesionálové poradíme. Máme za sebou spoustu úspěšných projektů, takže víme, co funguje a čemu se naopak vyvarovat.

Máte dotaz ?